Biz Kimiz

Biz Kimiz

Sektöründe her yıl üretim kapasitesini geliştiren firmamız, ürettiği ürünlerle sulama sistemlerinin ülkemizde ve dünyada kullanılması, yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır. Firmamız, tüm özverisiyle ürünlerini çiftçilerimize ulaştırırken, birçok ülkedeki partnerleri, distribütörleri ve temsilcileri aracılığıyla dünya pazarındaki itibarını her geçen gün artırmaktadır.

Firmamız, sulama sektörü ile ilgili yeni ürünler üretme ve mevcut ürünleri iyileştirme çalışmaları sonucunda birçok faydalı ürünün sektöre dahil edilmesine öncülük etmiştir. 2016 yılında Konya şehrinde kurulan fabrikamız, damlama sulama sektörüne küçük aksesuarlar ile başlamış, yüksek kaliteli sulama borularını üretime katarak Avrupa pazarına girmiştir. Küçük bağlantı parçaları ile başlayan bu yolculuk, sulama boruları, mini vanalar, kaplin serileri, sprinkler sistemleri, damlatıcılar ve contalar, filtre sistemleri gibi ürün kategorilerini kapsamına alarak her alanda büyümeye, yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Yalnızca ürün bazlı değil, sulama projeleri ve sera sistemi projeleri alanında da faaliyet gösteren firmamız, Afrika'nın Mozambik kentinde ve farklı kentlerinde sera sistemi projeleriyle de büyük başarılara imza atmıştır.

Vizyonumuz; Kalite ilkeleri doğrultusunda oluşturduğumuz yönetim ve geliştirme stratejilerimizle birlikte ürettiğimiz ürünlerle dünya çapında müşterilerin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz; Çalışanları, müşterileri, ürün ve hizmet sağlayıcıları ile profesyonelce çalışmak, müşteri taleplerini %100 memnuniyetle karşılamak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

WhatsApp'tam iletişime geçin

whatsapp icon